Blogist

Siin toidublogis on kõik retseptid toetava iseloomuga. Minu jaoks on söögitegemine loominguline tegevus ja paljud toidud on tunde ja maitse järgi tehtud.
Kunagi ei maksa suuremat söögitegu ette võtta kui on kiire või tuju pole kõige parem.
Olen pärinud kire toidu vastu oma isalt ja loodan et see blogi aitab säilitada meie pere toidutraditsioone:)

Blogard ehk blogiv õgard;)

Lisaks kõigele on sellel ka praktiline osa, ikka ja jälle on mul kadunud “just see” retsept. Siin on nad kõik siis koos ja pildid ka juures, ei pea igal sügisel meeleheitlikult otsima palju marinaadile soola läheb 🙂

8 Comments

 1. Sull on vägä kihvtid retseptid, olen ise vahete vahel innukas toitu valmistama ja taksi koer on ka

  1. Aitäh, Toivo hea sõna eest:) Taks on parim valik;) Kuigi , ega nendega kerge ei ole Lotte on ikka paras põikpea aga samas ka minu parim sõber ja kaaslane. Ei kujuta oma elu temata enam ette.

    1. Jah, tal on spetsiaalne kõrgem koht aknal, kus ta veedab päris palju aega ja kogu majaesine tänav on tema “kontrolli all” 🙂

 2. Tore on vaadata tegusate inimeste toimetusi ! Paistate olema energiline algatuste tegemisel ja oskate ka kõike maitsekalt valmistada.
  Minu firmas on ka väike kondiitritsehh,kus põhiline toodang on ahju ja rasvapirukad.Ehk annate oma pikaajalise kogemuse põhjal küpsise retsepti,mida kerge ja tulus valmistama hakata.
  Edu ja tervist teile !

 3. Tänan Sind, Ilse, rulaadi retseptide eest! Olen seda koos oma vanaemaga (kes oli tuntud pulmakokk) ammumöödunud aegadel teinud korduvalt.Ka iseseisvalt oma elus.Aga oli hea meelde tuletada.Just kitseküljest saab ju ka teha (abikaasa jahimees)…miks ma ise selle peale ei ole tulnud….Soovin kauneid hetki kokkamisel ja külastan Sinu lehekülge ka edaspidi.

  1. Aitäh, Margot heade sõnade eest ! Suur rõõm on teada, et mu tagasihoidlik blogi abiks saab olla ! Edu Sulle ja jahiõnne abikaasale !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *